Kde koupit zdravé a kvalitní potraviny

Nabízíme Vám zde přehled a kontakty  firem přinášející kvalitní potraviny a produkty na náš trh

RAW & BIO produkty splňující ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, 100% přírodního složení. Výhradní distributor řady prvotřídních světových značek. Lídři na trhu RAW & BIO potravin ve střední Evropě. Nekompromisní v kvalitě. Čisté potraviny, bez přidaných cukrů, barviv, pesticidů, síry nebo ropných derivátů. 

SLEVA 7% na první objednávku

stačí zadat slevový  kód - YAOPHARM

vstoupit do e-shopu ZDE

Zdravější káva s reishi  -https://www.ganokava.dxnkava.cz

Ke kvalitní kávě Arabica, pocházející z Brazílie, se přidá extrakt z Ganodermy (proto ji můžeme dostat jen v instantní formě). Tím se vytvoří produkt, který je jedinečný jak chuťově, tak i svým pozitivním účinkem na organizmus díky blahodárnému působení houby Ganoderma.

DXN káva neutralizuje v organizmu nahromaděnou kyselost, zabraňuje pálení žáhy. Při jejím pravidelném a výlučném užívání (pokud si chcete ověřit její skutečný účinek, nepijte jiný druh kávy!) si můžete upravit krevní tlak. Mohou ji pít i lidé, kteří mají problémy s vysokým krevním tlakem.

Houba Ganoderma (nazývaná lesklokorka obyčejná) obsahuje téměř 200 pro náš organizmus důležitých, výživných látek. Nejdůležitejší z nich je organické germanium, které v přírodě patří mezi nejléčivější účinné látky. Houba Ganoderma je léčivá rostlina, která nemá vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání. Zlepšuje všeobecný stav organizmu, jeho samoléčící schopnosti.