Kde koupit zdravé a kvalitní potraviny

Nabízíme Vám zde přehled a kontakty  firem přinášející kvalitní potraviny a produkty na náš trh

RAW & BIO produkty splňující ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, 100% přírodního složení. Výhradní distributor řady prvotřídních světových značek. Lídři na trhu RAW & BIO potravin ve střední Evropě. Nekompromisní v kvalitě. Čisté potraviny, bez přidaných cukrů, barviv, pesticidů, síry nebo ropných derivátů. 

SLEVA 7% na první objednávku

stačí zadat slevový  kód - YAOPHARM

vstoupit do e-shopu ZDE

Zdravější káva s reishi  -https://www.ganokava.dxnkava.cz

Ke kvalitní kávě Arabica, pocházející z Brazílie, se přidá extrakt z Ganodermy (proto ji můžeme dostat jen v instantní formě). Tím se vytvoří produkt, který je jedinečný jak chuťově, tak i svým pozitivním účinkem na organizmus díky blahodárnému působení houby Ganoderma.

DXN káva neutralizuje v organizmu nahromaděnou kyselost, zabraňuje pálení žáhy. Při jejím pravidelném a výlučném užívání (pokud si chcete ověřit její skutečný účinek, nepijte jiný druh kávy!) si můžete upravit krevní tlak. Mohou ji pít i lidé, kteří mají problémy s vysokým krevním tlakem.

Houba Ganoderma (nazývaná lesklokorka obyčejná) obsahuje téměř 200 pro náš organizmus důležitých, výživných látek. Nejdůležitejší z nich je organické germanium, které v přírodě patří mezi nejléčivější účinné látky. Houba Ganoderma je léčivá rostlina, která nemá vedlejší účinky ani při dlouhodobém užívání. Zlepšuje všeobecný stav organizmu, jeho samoléčící schopnosti.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky