Nejrychlejší proměny pomocí aku drah

30.04.2018

Cesty člověka bývají různorodé. Dojít odněkud někam někdy není až tak těžké, ale mnohdy nás to stojí spoustu úsilí. Proč tomu tak je? Doslova problém s chůzí mnohdy odráží problémy ve středu těla, konkrétně v "opaskové dráze" či většinou i v "dráze řídící".

V případě různých chronických a stále se opakujících příznaků a onemocnění, kdy běžná akupunktura a klasická akupunkturní kuchařka nefunguje, je potřeba sáhnout do jiných systémů a drah než klasických. Jiné systémy pracují na úrovni mikrosystémů různých částí těla, ať už je to akupunktura hlavy, břicha, Japonská akupunktura či vzdálené oblasti od místa bolesti. Tyto systémy dost často pracují v kontextu něco jako tzv. "konstituční homeopatie".

Zvláštní pozornost si zasluhuje fakt, že zdraví, úroveň zdraví je dána tzv. harmonickým tělem i duší.

Nerovnováha se pak odráží na fyzických úrovních, stejně tak i na psychických, např. ve vztahu ke spánku. Zcela zvláštní dráhy mohou tak pomoci nastolit zpět výživu, vůli, odstranit řadu chronických potíží, které již zasahují i do psychosomatiky a obráceně.

Hlavním tématem je odstranění blokády, která brání výživě v určitých částech těla. Bolest či určitý nelad je tak odstraněn během 1-2 sezení ve většině případů, v ostatních případech po 4-5 sezeních.

Číňané doporučují cyklus 10 sezení v závažných případech po 3 opakováních s pauzami.

Celosvětově akupunkturu využívají i klasická centra bolesti s vyškolenými praktiky.

Pomocí zvláštních drah těla se dá ovlivnit prakticky cokoli co není v tělesné harmonii. Příkladem mohou být problémy s očima, krční páteří, ale i problémy ramen, zad, bolesti v bocích, určitá zatuhlost či projevy psychiky odrážející se do tělesných příznaků.

Záleží však na každém z nás pro jakou cestu se ke své harmonii rozhodne.